• kontakt@project-ya.pl
 • 500-425-355

Czym jest copywriting?

Służy tworzeniu zgrabnych i chwytliwych haseł reklamowych, kuszących ofert czy tekstów zachęcających do wykonania danej czynności, na przykład zapisania się na newsletter lub po prostu kupienia produktu.

Nasza oferta obejmuje:

 • Audyt i strategia

  Audyt i strategia

  Przyjrzymy się Twoim dotychczasowym działaniom marketingowym i zaproponujemy pomysły, dzięki którym można je ulepszyć, by strona osiągała wyższą skuteczność. Przeanalizujemy cel kampanii, przeznaczenie tekstu oraz grupę odbiorców. Przetestujemy ich skuteczność. Tworząc strategię, opieramy się zarówno na własnych doświadczeniach, jak i dotychczasowych działaniach Klienta.
 • Oferty sprzedażowe na strony www

  Oferty sprzedażowe na strony www

  Stworzymy perswazyjne treści marketingowe, których celem będzie sprzedanie Twojego produktu/usługi. Skąd wiemy, jak to robić? To nasza praca, szkolimy się i szlifujemy umiejętności, żeby móc teraz powiedzieć, że się na tym po prostu doskonale znamy. Niemal każdego dnia przekonują nas o tym Klienci, zadowoleni z rezultatów naszych działań
 • Blogi firmowe

  Blogi firmowe

  Zanim zaczniemy pisać specjalistyczne artykuły dotyczące Twojej branży, przeprowadzimy dokładny research, zgłębimy wszystkie wiarygodne źródła na ten temat, a jeśli tam nie znajdziemy odpowiedzi, zwrócimy się o pomoc do specjalisty w dziedzinie, czyli do Ciebie. W ten sposób prowadzimy blogi firmowe, czyli silne narzędzie marketingowe, wpływające nie tylko na kreowanie wizerunku w Internecie, ale również na podwyższenie pozycji w wyszukiwarce.
 • Newslettery i e-mail marketing

  Newslettery i e-mail marketing

  Twój potencjalny klient uciekł za strony z pustym koszykiem? Zatrzymamy go! Jak? W pierwszej kolejności zachęcimy do pozostawienia danych. W zamian otrzyma od nas ciekawy poradnik, wysokiej jakości e-book lub atrakcyjną zniżkę. W ten sposób rozpoczniemy wysyłać do niego serię artykułów powiązanych z Twoja działalnością lub e-maili zachęcających do powrotu na Twoją stronę.
 • Social media

  Social media

  Jak już wspominaliśmy, copywriting polega na tworzeniu chwytliwych treści reklamowych, a doskonałe narzędzie do komunikacji z potencjalnymi klientami i utrzymania z nim relacji stanowi Facebook i inne media społecznościowe. Tworzymy długofalowe strategie działań na fanpage’ach. Żaden nasz post nie trafia tam przypadkowo.
 • SEO i pozycjonowanie

  SEO i pozycjonowanie

  Zastanów się, jak tutaj trafiłeś. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że znalazłeś się na naszej stronie, ponieważ pozycjonujemy się najwyżej ze wszystkich firm, działających w naszej branży, na frazę „agencja marketingowa” oraz kilkadziesiąt innych słów związanych z naszą ofertą. Dlaczego? Ponieważ potrafimy to robić. Na wysoką pozycję w wyszukiwarce pracował cały nasz zespół, w tym właśnie copywriterzy i content managerowie.

Masz ofertę tak dobrą, że brak Ci słów? Mamy słowa, których szukałeś!

Zastanawiasz się po co Ci tekst na stronie? Uwierz mi, że na pewno nie po to, aby był ładnym dodatkiem do obrazków. Miejsce ładnie napisanych tekstów jest w pamiętnikach, nie w biznesie. My dajemy skuteczne narzędzie generujące sprzedaż, jakim jest copywriting!

Co otrzymasz dzięki copywritingowi

 • zdobędziesz nowych klientów
 • stworzysz solidny i budzący zaufanie wizerunek
 • Twój serwis znajdzie się na wysokich pozycjach w wyszukiwarce
 • wyróżnisz się na tle konkurencji
 • będziesz w świadomy sposób komunikował się z klientami, partnerami, prasą oraz innymi mediami
Czym jest copywriting?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i opowiesz o celach, jakie stawiasz przed swoją firmą.

Bezpłatnie podzielę się uwagami na temat tekstów znajdujących się na Twojej stronie. Zasugerujemy lub odradzimy dokonywania zmian.

Pomożemy ocenić skuteczność prowadzonych przez Ciebie kampanii promocyjnych.

Dzięki temu będziesz miał pewność, że Twoja strona przemawia językiem SUKCESU!

You want to know first about our offers?

Subscribe to our newsletter

Call Now ButtonZadzwoń do nas