• kontakt@project-ya.pl
 • 500-425-355

Email do tej pory jest skutecznym narzędziem do promocji, informacji, ale także sprzedaży w Internecie.

Stał, się on jedną z form działań marketingowych online. Jednak od kiedy w życie weszły przepisy RODO i są wymagane zgody marketingowe. Nie można już wysyłać emaili do kogo się chce, albo na adresy pozyskane w sieci np. ze stron kontaktowych. A jedynie do osób i firm, które wyraziły na to zgodę.

E-mail marketing

jest jednym z najbardziej efektywnych narzędzi sprzedażowych, gdyż nie stanowi on nachalnej, wszechobecnej reklamy, ale jego treści, są bardziej pasywne.

Z jego pomocą jesteśmy w stanie skutecznie sprzedawać, aktywizować klientów i pozyskiwać nowe grupy potencjalnych nabywców oraz efektywnie rozszerzać zasięg naszej komunikacji.

 • Strategia E-mail marketingu
  Strategia E-mail marketingu
  Na samym początku kampanii reklamowe, ważny jest dobry plan działania. Należy zacząć od strategii, która sprawi, że komunikaty dotrą do właściwych osób. I nasza firma, chętnie je przygotuje.
 • Kampanie E-mail marketing
  Kampanie E-mail marketing
  Zajmujemy się tworzeniem treści, które zostaną wysłane w emailingu, ale także angażujemy się w badania rynkowe, mające na celu usprawnić komunikację między odbiorcami, a firmą, która takie kampanie wysyła. Ponad to, tworzymy też własne szablony wiadomości, aby skutecznie ułatwić pracę naszym klientom.
 • Narzędzia E-mail marketingu
  Narzędzia E-mail marketingu
  Korzystamy z wielu narzędzi, które służą do prowadzenia kampanii mailingowych. Są to między innymi autorespondery, dzięki którym możliwa jest wysyłka wiadomości do wielu odbiorców jednocześnie. Dodatkowo systemy te dają możliwość segmentacji rynku, czyli docierania wyłącznie do takich osób, na których zależy firmie reklamującej się.
 • Optymalizacja i raportowanie
  Optymalizacja i raportowanie
  Dzięki zaawansowanym systemom, mamy także możliwość dokonywania analiz i raportów odnośnie skuteczności naszych wiadomości. Na przykład liczby otwarć wiadomości, kliknięcia w link docelowy, albo tego, który tytuł okazał się bardziej trafny i przyciągający uwagę.
 • 01
  Wykorzystujemy konkursy
  Dzięki konkursom, mamy możliwość zebrania większej ilość adresów email, staramy się, aby konkursy były ciekawe, ale także od czasu do czasu powtarzamy tego rodzaju działania, aby przyciągać nowe osoby i nagradzać także te już zapisane na newslettery.
 • 02
  Tworzymy i wysyłamy newslettery
  Dzięki mailingom, mamy możliwość generowania dużych ilości sprzedaży. Aby jednak takie wiadomości mogły sprzedawać, muszą być dobrze przygotowane. Dlatego tworzymy odpowiednie schematy wiadomości, które są potem wysyłane do odbiorców.
 • 03
  Wykorzystujemy e-mail remarketing
  Aby wiadomości były czytane i wzbudzały odpowiednie zainteresowanie, ważna jest nie tylko dobra treść, ale także ich forma. Z pasją przygotowujemy treści, które są mocno angażujące, a także sprawiają, że nasze emaile są chętnie czytane.
 • 04
  Tworzymy schematy komunikacji
  Remarketing, czyli ponowne skierowania oferty, to nasz sposób działania właśnie dzięki emailom. My wiemy, dzięki systemowi raportów, kto był zainteresowany ofertą, a dzięki temu mamy możliwość wysłania do tej grupy osób ponownego mailingu, który ma ponownie zachęcić do zainteresowania się ofertą.
E-mail marketing - PROJECT-YA

Dlaczego warto wybrać nas?

Chcemy pomóc naszym klientom uzyskiwać jak najlepsze efekty, czyli zwiększać im sprzedaż. Cały nasz zespół dba o to, aby wszelkie, nasze działania stale poprawiały nasze wyniki skuteczności. Dostarczamy naszym klientom raporty dotyczące naszych działań promocyjnych oraz zwierające wyniki skuteczności.

 • pasja do działań marketingowych
 • indywidualne podejście do każdego projektu
 • nacisk na wyniki kampanii
 • posiadane wieloletnie doświadczenie
 • opiekun dla każdego, kto zleci nam działania marketingowe
 • zespół specjalistów od marketingu i spraw technicznych
Chcesz dotrzeć do tysięcy klientów w krótkim czasie, zgłoś się do nas!
E-mail marketing - PROJECT-YA
You want to know first about our offers?

Subscribe to our newsletter

Call Now ButtonZadzwoń do nas