Email jest kamieniem węgielnym komunikacji w Internecie.

Email marketing jest jedną z form marketingu bezpośredniego, która wykorzystuje do komunikacji pocztę elektroniczną. Głównymi celami email marketingu są tworzenie i podtrzymywanie relacji z klientami oraz sprzedaż. Niekwestionowaną zaletą tej formy komunikacji jest możliwość wysokiej personalizacji przekazu.

E-mail marketing

to najbardziej efektywne narzędzie marketingu konwersji.

Z jego pomocą jesteśmy w stanie skutecznie sprzedawać, aktywizować klientów i pozyskiwać nowe grupy potencjalnych nabywców oraz efektywnie rozszerzać zasięg naszej komunikacji.

 • Strategia E-mail marketingu
  Strategia E-mail marketingu
  Tworzymy strategie E-mail marketingowe obejmujące m.in. analizę grupy docelowej, analizę konkurencji, plan komunikacji czy segmentację subskrybentów.
 • Kampanie E-mail marketing
  Kampanie E-mail marketing
  Realizujemy kompleksową obsługę kampanii E-mail marketing. Tworzymy szablony newsletterów, prowadzimy komunikację, raportujemy i optymalizujemy nasze działania.
 • Narzędzia E-mail marketingu
  Narzędzia E-mail marketingu
  Pracujemy na wiodących narzędziach do E-mail marketingu. Posiadamy doświadczenie z obsługi systemów Freshmail i SalesManago. Tworzymy zaawansowane kampanie marketing automation dla eCommerce.
 • Optymalizacja i raportowanie
  Optymalizacja i raportowanie
  Optymalizujemy nasze kampanie E-mail marketingowe, korzystając m.in. z testów A/B tematów newsletterów, treści wiadomości i czasu wysyłki. Cyklicznie raportujemy nasze działania i osiągane wyniki.
 • 01
  Wykorzystujemy konkursy
  Mające na celu pozyskiwanie nowych adresów, tworzymy akcje z nagrodami, organizujemy loterie. Co więcej wykorzystujemy social media (zwłaszcza serwis Facebook, ale nie tylko) oraz zaawansowane techniki content marketingowe.
 • 02
  Tworzymy i wysyłamy newslettery
  Przygotujemy dla Ciebie profesjonalne i angażujące treści, przykuwające uwagę swoją atrakcyjną formą. Sprawimy, że użytkownicy z chęcią będą zaglądać do wiadomości, a nie tylko mechanicznie je usuwać.
 • 03
  Wykorzystujemy e-mail remarketing
  Remarketing jest popularnym sposobem na przypominanie użytkownikom o marce i zachęcaniem do skorzystania z oferowanych usług. Kryjące się za nim mechanizmy pozwalają precyzyjnie określić grupy odbiorców, zwiększając tym samym efektywność reklamy.
 • 04
  Tworzymy schematy komunikacji
  Mailing to obecnie jedna z najskuteczniejszych i najbardziej elastycznych form bezpośredniej komunikacji z klientem. Jest także relatywnie tania, co nie pozostaje przecież bez znaczenia. Co ciekawsze, mimo iż spora część użytkowników uważa go za spam, jego efektywność pozostaje na bardzo wysokim poziomie.
E-mail marketing - PROJECT-YA

Dlaczego warto wybrać nas?

Naszym głównym celem jest osiąganie korzyści dla klientów. Cały zespół PROJECT-YA  poświęca się w 100%, aby każde z podejmowanych działań było przemyślane i przynosiło wymierne efekty. Nasze starania obrazują bardzo dobre wyniki we wszystkich wykorzystywanych przez nas narzędziach marketingu online.

 • Indywidualne podejście do każdego klienta
 • Jasne i przejrzyste raporty
 • Dedykowany opiekun klienta
 • Wieloletnie doświadczenie
 • Zgrany zespół certyfikowanych specjalistów
Dotrzyj do tysięcy potencjalnych klientów szybko i efektywnie!
E-mail marketing - PROJECT-YA
Chcesz wiedzieć pierwszy o naszych ofertach?

Zapisz się do naszego newslettera

Zadzwoń do nas