Realizujemy projekty w taki sposób

aby spełniały postawione cele.

Realizujemy je sprawnie i terminowo. Cenimy długofalową, partnerską współpracę. Jako agencja interaktywna – jesteśmy skuteczni.

 • Strony WWW
  Strony WWW
  Dbamy o to, by nasze strony dobrze wyświetlały się zarówno na komputerach, jak i tabletach, netbookach czy smartfonach.
 • Sklepy internetowe
  Sklepy internetowe
  Sklepy internetowe to skuteczny sposób na sprzedaż w Internecie. Postaw na wzrost obrotów Twojej firmy w handel elektroniczny.
 • Pozycjonowanie
  Pozycjonowanie
  Pozycjonowanie w Google to jedna z najbardziej opłacalnych form reklamy w sieci przy zachowaniu relatywnie niskich kosztów
 • Social Media
  Social Media
  W ramach usługi Social Media oferujemy planowanie, prowadzenie i optymalizację komunikacji w mediach społecznościowych.
 • Marketing w sieci
  Marketing w sieci
  aktywna komunikacja w Internecie. Prowadzimy fanpage, tworzymy kampanie w social media, nie boimy się nowych wyzwań!
 • Identyfikacja Wizualna
  Identyfikacja Wizualna
  klucz do skutecznego marketingu i drzwi do sukcesu marki. Sprawimy, że Twoja marka będzie widoczna i stanie się rozpoznawalna.
 • Pisanie artykułów
  Pisanie artykułów
  Potrzebujesz tekstów na stronę internetową? Nie wiesz co powinno znaleźć się na Twoich materiałach reklamowych? Jeśli tak, świetnie trafiłeś! Pomożemy Ci
 • Dropshipping
  Dropshipping
  Sprzedaż w modelu dropshipping to idealne rozwiązanie dla sklepu internetowego bez magazynu. Usiądź wygodnie i wybierz hurtownię, z którą zaczniesz współpracować.

PROJECT-YA tworzą profesjonaliści

o szerokich i zróżnicowanych kompetencjach. Nasze doświadczenie pozwala nam realizować kompleksowe strategie reklamowe dla firm.

Specjalizujemy się w planowaniu kampanii reklamowych i projektowaniu niezbędnych nośników służących nowoczesnej komunikacji marketingowej. Zajmujemy się pełną identyfikacją wizualną firm, od logotypów po dowolne materiały drukowane. Projektujemy nowoczesne strony i aplikacje www.

Kim jesteśmy?

Zajmujemy się outsourcingiem marketingu, pomagamy markom odnosić sukcesy. Entuzjaści nowych technologii, social mediów, public relations czy digital marketingu. Specjaliści online i offline z wieloletnim doświadczeniem w branży.Tworzymy zespół, który kocha marki, kocha pracować i kocha marketing!

PROJECT-YA - Pomożemy Twojej firmie zyskać niepowtarzalny wizerunek.
Chcesz wiedzieć pierwszy o naszych ofertach?

Zapisz się do naszego newslettera

Zadzwoń do nas