Nasz młody, kreatywny zespół tworzą ludzie, którzy z pasją podchodzą do promowania Twojej firmy.

Z tego czerpiemy naszą energię i radość
PROJECT-YA - Pomożemy Twojej firmie zyskać niepowtarzalny wizerunek.
Aneta Walendzik

Specjalista ds. kontaktu z klientem

PROJECT-YA - Pomożemy Twojej firmie zyskać niepowtarzalny wizerunek.
Kamil Muchowski

Marketing/SEO/SEM/Webmaster

PROJECT-YA - Pomożemy Twojej firmie zyskać niepowtarzalny wizerunek.
Monika Dejda

Copywriter

PROJECT-YA - Pomożemy Twojej firmie zyskać niepowtarzalny wizerunek.
Alan Zdybicki

Webmaster

Stanowimy świetnie zgrany zespół profesjonalistów, który przede wszystkim świadczy kompleksowe usługi dla firm. Dostarczamy Ci rozwiązania niezbędne do tego, aby Twój biznes był rozpoznawalny w internecie. Szybki i rzeczowy kontakt, a także otwartość na Twoje wymagania – to nasze niewątpliwe atuty.

Tworzymy strony i sklepy internetowe, ponadto zajmujemy się pozycjonowaniem. Dbamy o marketing firm w internecie. Jeżeli brakuje Ci pomysłów na chwytliwe hasła i wartościowe teksty – możesz nam zaufać, ponieważ posiadamy umiejętności niezbędne do tego, aby tworzyć przykuwającą uwagę treść.

Choć realizowanie zleceń jest naszym głównym zajęciem, to w wolnym czasie chętnie dzielimy się naszą wiedzą. Na naszym blogu firmowym, co dwa dni, publikujemy nowy artykuł – na temat m.in. tworzenia stron internetowych, reklamy w internecie czy innych dziedzin pokrewnych.

Kochamy to, co robimy. Dzięki temu, stawiając na nas, masz pewność, że w każdy projekt wkładamy całe swoje serce i jeszcze więcej umiejętności. Jeżeli masz już gotowy pomysł lub zastanawiasz się nad jakąś kwestią, nie znasz np. ceny danej usługi – skontaktuj się z nami. Zapewniamy, że otrzymasz od nas satysfakcjonującą Cię ofertę i z przyjemnością dołączysz do grona polecających nas osób.

Tylko 3 kroki

do stworzenia atrakcyjnej oferty

 • <span> 01. </span> Odpowiadamy na potrzeby klienta
  01. Odpowiadamy na potrzeby klienta
  Analizujemy i odkrywamy prawdziwe potrzeby klienta. Dążymy do tego aby dowiedzieć się na czym polega jego problem i z czym się zmaga aby znaleźć najlepsze dla niego rozwiązanie. Z wyczuciem i dociekliwością ustalamy jakie działania będą dla niego najefektywniejsze.
 • <span> 02. </span> Znajdujemy najlepszy model
  02. Znajdujemy najlepszy model
  Każdy problem można rozwiązać na kilka sposobów. Szukamy i testujemy wszystkie możliwości. Sprawdzamy, który z nich stanowi najlepszą receptę i przynosi najlepsze efekty w najkrótszym czasie. Wspólnie wybieramy najlepszą metodę.
 • <span> 03. </span> Zadbamy o spójność
  03. Zadbamy o spójność
  Usługi, które oferujemy powinny być ze sobą powiązane. Mogą być podzielone na różne kategorie, ale ważne, żeby tematyka była spójna.
Chcesz wiedzieć pierwszy o naszych ofertach?

Zapisz się do naszego newslettera

Zadzwoń do nas