• kontakt@project-ya.pl
 • 500-425-355

Pozycjonowanie - oferta SEO

Jak sprawić, aby strona była licznie odwiedzana przez zainteresowane osoby? Jest na to sposób, trzeba znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwarki. Jak to zrobić? Dla zwykłego użytkownika, zajmującego się prowadzeniem biznesu, to żmudny i wymagający wielu działań proces. Ale dla naszych fachowców, to pasjonujące zajęcie, które pomogą wdrożyć, tak aby sprzedaż dzięki Twojej stronie wzrastała.

Co się robi w pozycjonowaniu?

Wiele rzeczy, najpierw trzeba dokonać wielu pomiarów i analiz, aby sprawdzić czy stronę można trochę poprawić, tak aby lepiej zapisywały ją roboty wyszukiwarek. Potem jeśli można poprawić trochę kodu strony, to wdraża się tego rodzaju działania. Dzięki regularnej pracy całego zespołu strona zaczyna być coraz wyżej w wynikach, a przez to odwiedza ją coraz więcej osób.

 • Dobór słów kluczowych

  Dobór słów kluczowych

  Słowa kluczowe, dobiera się tak, aby dało się znaleźć to, czego szukają internauci. Istnieje kila sposobów tworzenia fraz, a ich ceny zależą od stopnia konkurencyjności.
 • Audyt SEO

  Audyt SEO

  Mając do dyspozycji stronę, która będzie pozycjonowana, poddaje się ją wielu analizom pod względem możliwości jej poprawy. Sprawdzane są także treści na niej zawarte, a jeśli to możliwe także i one są poprawiane, podobnie jak strona kodowa. Pod warunkiem udzielenia dostępu do serwera i kodu strony.
 • Budowanie contentu

  Budowanie contentu

  To tworzenie treści, która ma za zadanie nie tylko wypełnić stronę, ale także wspierać ją w wynikach wyszukiwania. To żmudna praca, dlatego stworzyliśmy zespół, który zajmuje się tworzeniem tekstów, a potem je odpowiednio optymalizujemy i umieszczamy, tak aby mogły przynieść jak najlepsze efekty.
 • Optymalizacja strony

  Optymalizacja strony

  Najpierw robi się analizę, a potem opracowuje strategię działania mającego na celu poprawę kodu strony. Następnie po kolei i zgodnie z harmonogramem się je wdraża.
 • Link-building

  Link-building

  To tworzenie wpisów, które prowadzą do strony docelowej, czyli tej, którą się pozycjonuje. Możliwe jest tworzenie linków z zewnątrz, ale także te wewnątrz strony, mają pewną moc. Linki z innych stron można pozyskiwać z różnych źródeł, ale warto zlecić to specjalistom, takim jak my, bo strony te powinny być wartościowe.
 • Wzrost pozycji w wyszukiwarkach

  Wzrost pozycji w wyszukiwarkach

  Uzyskiwanie wzrostu jest możliwe, jedynie wtedy, kiedy wykonywane są prace mające na celu podnoszenie pozycji strony. I jest ono prowadzone regularnie i w odpowiedni sposób.

Wiemy, jak wypozycjonować stronę internetową Twojej firmy.

Wiemy, które frazy wybrać, aby Twoja firma nieustannie się rozwijała. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, przepełnioną biznesowymi korzyściami ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!

Co otrzymujesz w ofercie optymalizacji i pozycjonowania strony internetowej:

 • Ofertę, która zostanie dostosowana do Twojej firmy, pod każdym względem, po wstępnej analizie.
 • Odpowiednio przygotowaną strategię działania, które będzie kompleksowo wdrażane.
 • Wsparcie specjalisty, który wie w czym rzecz, jeśli chodzi o pozytywne działania mające na celu poprawę pozycji w wyszukiwarce.
 • Sprawdzanie poprawności działania strony, a jeśli są problemy ich skorygowanie.
 • Sprawdzany regularnie stan pozycji strony, na określone słowa kluczowe.
 • Możliwość zwiększenie ilości słów, albo fraz kluczowych, aby strona mogła wyświetlać się więcej razy w przypadku różnych zapytań.

Korzyści dla twojego biznesu

Zwiększenie ilości odwiedzin strony, przez osoby potencjalnie zainteresowane, to zwiększanie ilości zamówień i wielkości sprzedaży. A tym samym poprawa wyników finansowych dla firmy. Pozycjonowanie ma więc ogromne znaczenie, dlatego warto zacząć je robić już od początku istnienia strony w sieci.

You want to know first about our offers?

Subscribe to our newsletter

Call Now ButtonZadzwoń do nas