Pozycjonowanie - oferta SEO

Pozycjonowanie stron internetowych (ang. search engine optimization) – to szereg działań marketingowych mających na celu uzyskanie możliwie najwyższej pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwarek internetowych (np. Google). Bardzo często pozycjonowanie nazywane jest również optymalizacją strony dla wyszukiwarek internetowych lub po prostu SEO.

Co składa się na proces pozycjonowania stron?

Pozycjonowanie stron jest przedsięwzięciem złożonym, indywidualnym i wieloetapowym. Wszystkie jego etapy rozłożone są w czasie co owocuje wysoką skutecznością naszych działań. Pozycjonujemy już od wielu lat dziesiątki stron internetowych, dzięki czemu wiemy dokładnie jakie elementy wpływają na skuteczne pozycjonowanie serwisu oraz w jaki sposób je zoptymalizować, aby Twoja firma osiągnęła sukces.

 • Dobór słów kluczowych

  Dobór słów kluczowych

  Aby trafić do jak największej liczby potencjalnych klientów, Twoja strona internetowa powinna znaleźć się na jak najwyższych pozycjach na wybrane frazy kluczowe. Słowa kluczowe dobieramy tak, by odpowiadały oczekiwaniom internautów, poszukujących usług lub produktów oferowanych przez Twoją firmę.
 • Audyt SEO

  Audyt SEO

  Przy rozpoczęciu współpracy Twój indywidualny opiekun SEO przeprowadza wnikliwy audyt serwisu. Analizuje strukturę witryny internetowej, zawarte na niej treści, zgodność z obowiązującymi wymogami algorytmów Google i wiele innych elementów, które mają wpływ na pozycje strony w wyszukiwarkach.
 • Budowanie contentu

  Budowanie contentu

  Bazując na wykonywanym przez opiekuna SEO audycie oraz analizie serwisów konkurencji nasi copywriterzy przygotowują treści na Twoją stronę odpowiednio nasycone wyrażeniami kluczowymi. To właśnie one stanowią jeden z najważniejszych czynników, dzięki którym serwis jest dla Google odpowiednio tematycznych i wartościowy.
 • Optymalizacja strony

  Optymalizacja strony

  To etap, w czasie którego wprowadzane są zaplanowane w czasie audytu SEO zmiany w serwisie, w tym umieszczenie nowych tekstów. Optymalizacja strony internetowej pod kątem wybranych fraz kluczowych jest działaniem cyklicznym, powtarzanym w razie zaistnienia takiej potrzeby w dowolnym momencie procesu pozycjonowania strony.
 • Link-building

  Link-building

  Profesjonalne pozycjonowanie stron (SEO) to nie tylko działania na stronie (tzw. on-site), ale także poza nią (tzw. off-site). Umiejętne budowanie profilu linkowego (link-building) - z zewnętrznych serwisów nie tylko pozwala podnieść ranking strony w wynikach wyszukiwania, ale także pozytywnie przekłada się na rozpoznawalność Twojej marki w Internecie.
 • Wzrost pozycji w wyszukiwarkach

  Wzrost pozycji w wyszukiwarkach

  Konsekwentne wdrożenie indywidualnie dopasowanej strategii SEO wpływa na pozycje na dane frazy, a tym samym poprawia widoczność serwisu w wyszukiwarce. Dzięki temu użytkownicy szukający produktów lub usług oferowanych przez Twoją firmę, znajdą właśnie Twoją stronę internetową.

Wiemy, jak wypozycjonować stronę internetową Twojej firmy.

Wiemy, które frazy wybrać, aby Twoja firma nieustannie się rozwijała. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, przepełnioną biznesowymi korzyściami ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!

Co otrzymujesz w ofercie optymalizacji i pozycjonowania strony internetowej:

 • indywidualnie dopasowaną ofertę dla Twojej firmy,
 • Profesjonalnie dobraną strategię pozycjonowania,
 • wsparcie dedykowanego specjalisty SEO oraz doradcy klienta biznesowego,
 • stały monitoring pozycji strony wraz z raportowaniem wyników,
 • monitoring prawidłowego działania strony internetowej,
 • możliwość dodawania kolejnych słów kluczowych.

Korzyści dla twojego biznesu

Większość z przedsiębiorców już wie, co to jest pozycjonowanie i jak ważne ma znaczenie dla rozwoju biznesu. Nie czekaj, aż konkurencja przejmie Twoich klientów – wykorzystaj potencjał drzemiący w marketingu w Internecie.

Chcesz wiedzieć pierwszy o naszych ofertach?

Zapisz się do naszego newslettera

Zadzwoń do nas