Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych

Nasz system sklepowy to w pełni skalowalna aplikacja dzięki czemu może być dostosowana do potrzeb i wymogów nawet najbardziej wymagających Klientów.

Planowanie strategiczne Twojego sklepu internetowego

Na wstępnym etapie rozpatrujemy Twoje cele biznesowe, branżę, grupę docelową oraz konkurencję i przygotowujemy dla Ciebie fachową specyfikację projektu. Podpowiemy Ci także, przedstawiając sprawdzone rozwiązania, które pozwolą skutecznie zrealizować oczekiwania Twojego biznesu.

Dla firm oznacza to możliwość zwiększenia zysku, dzięki możliwości sprzedaży przez całą dobę, poza godzinami pracy, oferowania znacznie większej liczby produktów, często bez konieczności ich magazynowania oraz prowadzenia sprzedaży na terenie całego kraju i zagranicą.

Sklepy internetowe - PROJECT-YA

Sklepy internetowe dopasowane do potrzeb

Nasza oferta jest naprawdę elastyczna. Jesteśmy w stanie dopasować ją do potrzeb małych firm działających lokalnie oraz dużych korporacji kierujących swoją ofertę do wielu krajów. Powiedz nam jakie są Twoje wymagania i orientacyjny budżet na stworzenie sklepu internetowego, a my przedstawimy Ci indywidualną propozycję współpracy.

 • Design

  Design

  Niezależnie od branży i stylu sklepu internetowego dobry projekt musi łączyć w sobie estetykę i czytelną strukturę. W Sopchy wykorzystujemy i kreujemy nowe trendy UX oraz UI.
 • Automatyzacja

  Automatyzacja

  Oszczędzaj czas pracowników zamawiając integrację sklepu internetowego z firmą logistyczną, systemem księgowym lub portalem aukcyjnym typu Allegro.pl.
 • Responsywność

  Responsywność

  Używamy rozwiązań wygodnych dla użytkowników urządzeń mobilnych. Dodatkowo przed ukończeniem prac wykonujemy zaawansowane testy sklepu internetowego.
 • Reklama

  Reklama

  Nawet najlepszy sklep internetowy z atrakcyjną ofertą może nie przynieść pożądanych efektów. Chętnie powiemy Ci jak dotrzeć do Twojej nowych klientów.
 • Bezpieczeństwo

  Bezpieczeństwo

  Do każdego sklepu internetowego wdrażamy zabezpieczenia, które zapewniają jego stabilne działanie. Jest to wyjątkowo ważne w systemach sklepowych Open Source.
 • Opieka

  Opieka

  Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie obsługi firmowego sklepu online zawsze możesz poprosić nas o bezpłatną pomoc. Jesteśmy dostępni pod numerem +48 511 572 000.

Dlaczego to my mamy zaprojektować Twój sklep internetowy?

 • 01
  Rozmawiamy z klientem
  Rozpoznajemy Twoje potrzeby i oczekiwania wobec strony na podstawie których przedstawiamy Ci zarys naszej koncepcji.
 • 02
  Projektujemy
  Stworzymy niepowtarzalny projekt graficzny Twojej witryny i przekażemy go Tobie do akceptacji.
 • 03
  Optymalizujemy
  Zaakceptowany projekt przekazujemy do optymalizacji. Sprawiamy aby był przyjazny dla wyszukiwarek i działał na wszystkich urządzeniach mobilnych.
 • 04
  Przekazujemy
  Po udanych testach przekazujemy Ci gotową witrynę z której możesz w pełni korzystać.
 • 05
  Pomagamy
  Korzystając z naszych usług możesz liczyć na naszą pomoc. Pomożemy Ci w każdym problemie i odpowiemy na każde Twoje pytanie.
 • 06
  Aktualizujemy
  Potrzebujesz zmienić coś na stronie lub dodać coś nowego? Bez obaw! Jesteśmy do Twoich usług!

Twój sklep internetowy, który wykonamy dla Ciebie będzie miał wszystko, czego Ci potrzeba do profesjonalnej sprzedaży online. Przy tworzeniu sklepów internetowych bierzemy pod uwagę naszą wiedzę, aktualnie panujące trendy, branżę Klienta a także jego potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu tworzymy skuteczne i dochodowe sklepy internetowe.

Dodawanie produktów do sklepu internetowego

Dodawanie produktów do sklepu internetowego to zadanie, które trzeba powierzyć profesjonalistom. Dlaczego? Ponieważ już w czasie budowania asortymentu sklepu internetowego można sprawić, że będzie on bardziej widoczny w sieci. To pozwoli dostarczyć klientowi niezbędnych dla niego informacji.

Doskonale znamy mechanizmy, które rządzą procesem dodawania produktów do sklepów, dlatego wykonujemy powierzone nam zadanie szybko i bez trudności.

Produkty na sklep internetowy wprowadzamy tradycyjnie. Ewentualnie wgrywamy same zdjęcia i parametry. Natomiast jeżeli chodzi o opisy to zdecydowanie zalecamy tworzenie oryginalnych charakterystyk, najlepiej dla każdego produktu inne. Chodzi głównie o to aby w wynikach wyszukiwania Google nie zaszkodzić pozycji sklepu internetowego, ani też poszczególnym podstronom poprzez dublowanie pierwszego oryginalnego opisu, który jest już w sieci.

Przyjmujemy zlecenia od firm na dodawanie produktów do sklepu internetowego metodą ręczną. Asortyment do sklepu internetowego wprowadzamy ręcznie, tzn. podczas dodawania opisów, zdjęć i filmów nie korzystamy z programów umożliwiających skopiowanie opisów i zdjęć z jednego sklepu na drugi (lub z aukcji internetowych).

Dodawanie produktów do sklepu internetowego

Lata doświadczenia w pracy nad marketingiem internetowym pozwalają nam zaoferować Państwu usługę dodawania, wprowadzania produktów na sklepy internetowe. Posiadamy bogate doświadczenie w kreacji opisów produktowych, obróbce graficznej zdjęć i wprowadzaniu danych na sklepach różnych marek, począwszy od dedykowanych, poprzez silniki oparte na idei open source (jak np. PrestaShop. Woocommerce, Facebook), a skończywszy na rozwiązaniach komercyjnych, takich jak np. IAI itd.

Chcesz wiedzieć pierwszy o naszych ofertach?

Zapisz się do naszego newslettera

Zadzwoń do nas