• kontakt@project-ya.pl
 • 500-425-355

Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych

Nasz system sklepowy to w pełni skalowalna aplikacja dzięki czemu może być dostosowana do potrzeb i wymogów nawet najbardziej wymagających Klientów.

Planowanie strategiczne Twojego sklepu internetowego

Stworzenie sklepu internetowego wymaga wielu działań przygotowawczych. Jest to między innymi sprawdzenie profilu działalności firmy, ale także przygotowanie grafiki projektu. Potem przystępuje się do prac mających na celu znalezienie optymalnego rozwiązania technicznego.

Posiadanie własnego sklepu, pozwala na dużo lepszą i szybszą sprzedaż, która może być dokonywana online, czyli w ciągu całej doby i to przez cały tydzień. Bo sieć działa w sposób ciągły bez przestojów.

Sklepy internetowe - PROJECT-YA

Sklepy internetowe dopasowane do potrzeb

Abyśmy mogli dobrze przygotować sklep dla Twojego biznesu, musimy znać zapotrzebowanie. Więc dokonujemy wstępnej weryfikacji, a także zastanawiamy się wspólnie, jakie rozwiązania będą najbardziej dostosowane do danego biznesu.

 • Design

  Design

  To ta część, która zapewnia optymalny wygląd strony, w której funkcjonuje silnik sklepowy. Umożliwia ona graficzne wyrażanie marki, ale także dodawania nowych wcześniej nie sprzedawanych produktów, jeśli na przykład pojawią się nowe. Desing, to graficzna oprawa, czyli wszelkie elementy, które odpowiadają za wygląd zewnętrzny strony sklepowej.
 • Automatyzacja

  Automatyzacja

  To część wewnętrzna, jakby silnika sklepowego, która usprawnia wiele powtarzalnych czynności. Dzięki temu, możliwe jest łatwe wystawiania podobnych ofert z lekko zmodyfikowanymi parametrami. Albo możliwość dodawania loga do wszystkich zdjęć produktów, po jednorazowym jego ustawieniu.
 • Responsywność

  Responsywność

  To jest kwestia dostosowania się strony, do urządzeń, które nie są komputerami i posiadają znacznie mniejszą rozdzielczość. Dzięki nowej technologii, można sprawić, aby strona była poprawnie wyświetlana tak samo na smartfonie, jak na tablecie i laptopie.
 • Reklama

  Reklama

  Reklama może mieć nie jeden wymiar, możliwe jest reklamowanie strony przez odpowiednie narzędzia płatne na przykład za kliknięcie w link. Albo z pomocą serwisów społecznościowych, które oferują płatne wersje reklam.
 • Bezpieczeństwo

  Bezpieczeństwo

  Strona sklepowa, tak jak inne, musi być właściwie zabezpieczona, aby nie można było uzyskiwać nieupoważnionego dostępu do danych. W przypadku sklepów, są na niej także dane kupujących, a to wymaga już szyfrowania, a także odpowiedniej wiedzy technicznej.
 • Opieka

  Opieka

  Opieka na sklepem www, może mieć różne wymiary. Między innymi robienie regularnie kopii zapasowych, czy wprowadzanie nowych produktów. W przypadku dropshippingu, to mogą być duże bazy produktowe, a na tego rodzaju działaniach trzeba się znać, aby nie uszkodzić kodu strony. Dobrze jest niektóre rzeczy powierzyć specjalistom, którymi dysponujemy.

Dlaczego to my mamy zaprojektować Twój sklep internetowy?

 • 01
  Rozmawiamy z klientem
  Przed przystąpieniem do prac nad stworzeniem sklepu, przeprowadzamy wnikliwą rozmowę, odnośnie zapotrzebowania zamawiającego.
 • 02
  Projektujemy
  Ten etap, to przygotowanie koncepcji sklepu, a także jego wizualizacji wyglądu. A także ustalenie harmonogramu zadań do wykonania.
 • 03
  Optymalizujemy
  Dzięki właściwej wiedzy, jesteśmy w stanie sprawić, aby kodowanie sklepu było korzystniejsze dla wyszukiwarek.
 • 04
  Przekazujemy
  Po wdrożeniu poszczególnych prac wdrożeniowych, przekazujemy gotowe rozwiązanie do dyspozycji zamawiającego.
 • 05
  Pomagamy
  Decydując się na zamówienie u nas swojego sklepu, otrzymujesz także dodatkowe wsparcie, związane z jego obsługą, a także doradztwo związane ewentualnymi problemami.
 • 06
  Aktualizujemy
  Pomagamy wdrażać zmiany na stronie sklepu, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Po zaprojektowaniu przez nas sklepu dla Twojej firmy, otrzymasz gotowe i dobrze dopasowane do Twojego zapotrzebowania rozwiązanie. Które ma na celu ułatwienie i zwiększenie sprzedaży dla Twojego biznesu.

Dodawanie produktów do sklepu internetowego

Dodawanie produktów do sklepu internetowego to zadanie, które trzeba powierzyć profesjonalistom. Dlaczego? Ponieważ już w czasie budowania asortymentu sklepu internetowego można sprawić, że będzie on bardziej widoczny w sieci. To pozwoli dostarczyć klientowi niezbędnych dla niego informacji.

Przyjmujemy zlecenia od firm na dodawanie produktów do sklepu internetowego metodą ręczną. Asortyment do sklepu internetowego wprowadzamy ręcznie, tzn. podczas dodawania opisów, zdjęć i filmów nie korzystamy z programów umożliwiających skopiowanie opisów i zdjęć z jednego sklepu na drugi (lub z aukcji internetowych).

Dodawanie produktów do sklepu internetowego
You want to know first about our offers?

Subscribe to our newsletter

Call Now ButtonZadzwoń do nas