Mają państwo firmę, ale nie masz czasu na marketing internetowy?

Jesteśmy elastyczni, aby w pełni dopasować się do potrzeb naszych klientów.

Social media

Media społecznościowe na stałe weszły do codziennego życia większości z nas. Osobom prywatnym ułatwiają one komunikację, a markom pozwalają utrzymywać stały kontakt z klientem. Social media są miejscem, w którym Twoja firma może kreować swój wizerunek i napędzać zainteresowanie oferowanymi produktami.

Działania w Social media

⭐️Reklama na Facebook’u i Instagramie
⭐️Social Media marketing
⭐️Prowadzenie fanpage na Facebook’u
⭐️Marketing Szeptany
⭐️Prowadzenie Instagrama
⭐️Budowa pozytywnego wizerunku
⭐️Dotarcie do większej liczby odbiorców

Social media - PROJECT-YA

Stworzymy dla Ciebie kompleksową strategię prowadzenia działań w mediach społecznościowych. Realizujemy zamówienia w sposób nieszablonowy, dzięki czemu budujemy społeczność zaangażowaną w życie Twojej firmy oraz kreujemy pozytywny wizerunek Twojej marki. W mediach społecznościowych nie generujemy bezwartościowych kliknięć, ale przywiązujemy klienta do Twojej firmy na dłużej.

Usługi z zakresu mediów społecznościowych:

 • 01
  Zaprojektujemy unikalny graficznie profil Twojej firmy
 • 02
  Wyposażymy Twoją stronę w widget’y społecznościowe
 • 03
  Opracujemy efektywną kampanię reklamową na Facebooku
 • 01
  Przygotujemy i zaplanujemy nowatorskie konkursy, które zaangażują użytkowników
 • 02
  Wzbogacimy Twój profil o formularze kontaktowe i wyróżniające się elementy interaktywne
 • 03
  Przygotujemy dla Ciebie takie narzędzia jak sklepy, aplikacje czy quizy

Dzięki naszej wiedzy oraz doświadczeniu Twoja firma wreszcie stanie się rozpoznawalna, ruch na stronie zwiększy się, co wpłynie pozytywnie na sprzedaż.

Chcesz zaistnieć w portalach społecznościowych, by dotrzeć do szerszego grona odbiorców? Pokaż się z jak najlepszej strony, korzystając z naszej oferty.

Jakie działania podejmujemy podczas prowadzenia profilu w Social Media.

Wiemy, jak stworzyć skuteczną komunikację w social media, dzięki której Twoja firma będzie rozpoznawalna. Jesteśmy kreatywni, konsekwentni i… na bieżąco z obecnymi trendami! Wybierz social media marketing i ciesz się rosnącą popularnością Twojej firmy.

 • Analiza

  Analiza

  przygotujemy Twoją markę do wejścia w świat mediów społecznościowych, przeanalizujemy Twoją konkurencję oraz określimy grupę, do której chcemy dotrzeć.
 • Strategia

  Strategia

  stworzymy dla Ciebie strategię komunikacji w social media uwzględniającą specyfikę Twojego biznesu.
 • Realizacja

  Realizacja

  prowadzenie skutecznej komunikacji na fanpage’u to klucz do sukcesu. Szybko przechodzimy do działania, jednak nie zapominamy o tym, by każdy kolejny post był pomysłowy i angażujący, zbierając coraz większe grono fanów
 • Zarządzanie kampanią

  Zarządzanie kampanią

  w profesjonalny sposób stworzymy oraz zoptymalizujemy płatną kampanię Twojej firmy na Facebooku, doradzimy także, jaki budżet przeznaczyć, aby reklama na Facebooku była skuteczna.
 • Monitoring

  Monitoring

  cały czas monitorujemy swoją pracę, na bieżąco optymalizujemy oraz usprawniamy komunikację.
 • Raport

  Raport

  W każdym etapie naszej pracy bardzo dużą uwagę przywiązujemy do stałego kontaktu z klientem. Dzięki temu byliśmy na bieżąco ze wszystkimi jego uwagami oraz mogliśmy udzielić mu niezbędnych wyjaśnień.

Ogromne doświadczenie pozwoli osiągnąć Twoje cele!

Doradzamy, tworzymy a następnie realizujemy strategie marketingowe oparte na działaniach w social media. Prowadzimy, w sposób kompleksowy kampanie dla marek, dobierając adekwatne kanały komunikacji.

Monitorujemy skuteczność naszych działań, nieustannie je ulepszając, tak by przynosiły Klientowi wymierne korzyści. Potrafimy poruszać się po galaktycznej mapie interaktywnych możliwości!

Poprzez nasze działania wykreujemy dla Twojej marki przestrzeń do budowania relacji z odbiorcami. Facebook, Pinterest, Instagram, YouTube, Twitter, Snapchat, LinkedIn – nie mają dla nas tajemnic. I nie są to jedyne jasne punkty, na naszym socialowym nieboskłonie.

Social media - PROJECT-YA
Chcesz wiedzieć pierwszy o naszych ofertach?

Zapisz się do naszego newslettera

Zadzwoń do nas