• kontakt@project-ya.pl
 • 500-425-355

Projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron internetowych, to działania mające na celu dotarcie do określonej grupy odbiorców, korzystających z nowoczesnych technologii.
Konieczne jest dostosowanie ich do wielu różnych urządzeń, tak aby były one w pełni funkcjonalne.

Czy wiesz, że strona internetowa to doskonały sposób na przyciągnięcie potencjalnych Klientów oraz budowę wizerunku w Sieci?

Strona internetowa, to dobry sposób na zbudowanie marki online, ale także komunikacji z klientami oraz przyciągania nowych, zainteresowanych usługami firmy.

Powierz nam to zadanie, a nie zawiedziemy Cię.

PROJECT-YA - Pomożemy Twojej firmie zyskać niepowtarzalny wizerunek.

Strony, które tworzymy są:

Zaawansowane technologicznie strony internetowe a przez to dostępne na wielu, różnych urządzeniach. Nasze realizacje są ładne i intuicyjne. Szczególny nacisk kładziemy na użyteczność i łatwość obsługi. Optymalizujemy strony internetowe pod kątem wyszukiwarek internetowych.

 • Przyjazne wyszukiwarkom

  Przyjazne wyszukiwarkom

  Czyli zoptymalizowane tak, aby możliwe było łatwiejsze ich pozycjonowanie, a każdorazowe dodanie nowych treści dobrze je pozycjonowało.
 • Responsywne

  Responsywne

  Czyli dostosowane do: tabletów, smartfonów i innych urządzeń, na których można wyświetlać strony internetowe, na różnych wielkościach ekranu wyświetlacza.
 • Zintegrowane z Google Analytics

  Zintegrowane z Google Analytics

  Dzięki integracji z Google Analytics możesz monitorować ruch na swojej stronie, sprawdzać, skąd pochodzą Twoi Klienci oraz czego szukają w sieci. Można sprawdzić, na które strony wchodzą oni najczęściej,a także które treści stanowią te, najbardziej angażujące.

CO ROBIMY:

 • 01
  Zaczynamy od analizy zapotrzebowania Twojej firmy na strony internetowe. Możesz ich potrzebować kilka, na przykład strony stanowiącej wizytówkę, ale także sklepu, dzięki któremu można sprzedawać online.
 • 02
  Zlecając nam zadanie zbudowania stron dla Twojej firmy, albo marki, masz spokój z tym problemem, gdyż zaczynając od projektu, jesteśmy w stanie przygotować poszczególne etapy projektu, a potem go systematycznie wdrożyć.
 • 03
  Polecamy się zarówno wtedy kiedy posiadasz już jakąś koncepcję strony, którą możemy dla Ciebie wykonać, jak też i wtedy, gdy nie masz w ogóle żadnego pomysłu na takie, nowoczesne rozwiązania. Chętnie wykonamy projekt strony dla Twojej firmy, a potem go wdrożymy z najdrobniejszymi szczegółami i sprawimy, aby dość szybko mógł się rozwinąć.
Projektowanie stron internetowych

Dlaczego warto z nami współpracować

Gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, co to znaczy budowanie stron od podstaw, a potem także ich rozwijanie i optymalizacja pod kątem wyników wyszukiwania.Poza stroną można u nas także zamówić indywidualny sklep internetowy, który będzie miał unikalny wygląd, a także nowoczesną i praktyczną funkcjonalność.

Sami prowadzimy firmę od lat

Dlatego wiemy, jak istotne jest realizowanie stawianych sobie celów. Pomożemy Ci w tym, co zamierzasz, a także postaramy się o pozytywne wyniki dla Twojego przedsięwzięcia, tak aby zamówienia u nas zrealizowane, mogły zwrócić się w jak najkrótszym dla Ciebie terminie.

Wiemy jak osiągać cele
You want to know first about our offers?

Subscribe to our newsletter

Call Now ButtonZadzwoń do nas